!!!!СРОЧНО!!! Напруга на клемах електричного двигуна залізничної дитячої дороги 6 В. Яка сила

струму проходить по обмотці електродвигуна, якщо за 2,5 хв виконується робота 1,35 кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Вячеслав.

U-напряжение = 6В

A-робота = 1.35кДж=1350Дж

I-сил тока - ???

t-время - 2.5минуты = 1260сек

q-заряд

U=A\q

A=Uq  

I=q\t

q=It

A=UIt

I=A/Ut

I=1350/(6*1260)=0.17857142857