Унаслідок дії сили 16 кН тіло рухається прямолінійно так, що його координата змінюється за законом:

Визначте масу тіла та початкову швидкість тіла X(t)= 100 + 2t + 2t2​

Ответы на вопрос

Отвечает Горох Захар.

Ответ:

Ф=ма

16*10^3=м*4

м=4*10^3

м=4000 кг