Яка маса Кальцій гідроксиду утвориться при взаємодії 2 моль Кальцій оксиду з водою?


Ответы на вопрос

Отвечает Вилкул Дмитрий.

Ответ:

Дано:

m(Ca)=80г

ω(выход)=65%=0.65

Найти:

m[Ca(OH)₂]-?

Решение:

Ca+2H₂O--->Ca(OH)₂+H₂↑

M(Ca)=40г/моль

n(Ca)=m/M=80/40=2моль

n(Ca)=n[Ca(OH)₂]=2моль

M[Ca(OH)₂]=74г/моль

m[Ca(OH)₂]=n*M*ω=2*74*0.65=94.72г

Ответ: 94.72г