Відомо, що плитка і праска ввімкнені в мережу паралельно. Напруга на плитці 220 В. Сила струму в

ній 3,5 А. Загальна сила струму в колі 6 А. Визначити силу струму в прасці та її опір. Пж Срочно ОТВЕТИ ТИПА ЛААЛАЛЕККУЕЕ БАНЮ ОТЬМЕЧАЮ ПРАВИЛЬНИЕ КАК САМОЕ ТОП

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Артём.

I2=I-I1=6-3,5=2,5 A

U=U1=U2

R2=U2/I2=220/2,5=88 Ом