Дві гирі, маси яких 7 кг і 11 кг висять на кінцях невагомої і нерозтяжної нитки, перекинутої через

блок. Гирі спочатку перебувають на однаковій висоті. Через який час легша гиря буде на висоті 20 см вище, ніж важча? Масою блока, а також тертям у блоці знехтувати.( g=10м/с2). Відповідь надати в секундах і округлити до десатих. (Вводити тільки число) Число вводити через крапку. Наприклад ( 0.5 )

Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Максим.

Ответ:

0.3 сек

Объяснение:

M2g - T = m2a

Отсюда

T - m1g = m1a

Вынесем за скобки g и a

g(m2-m1) = a( m2+m1)

Ускорение равно

a = g(m2-m1) / m2+m1 обозначим через l расстояние 20 см

l/2 = (at^2)/2

отсюда

t = √(l/a)

Подставим значение ускорения, определённое выше

t =√(l/g(m2-m1) / m1+m2 )

Подставим цифровые значения и вычислим

t=√0.2/10*4/18=√0.2/2.22=0.3 сек