Двi гирі масою 2 кг та 3 кг висять на кінцях нитки, перекинутої через нерухомий блок. Перша гиря

знаходиться на 2 м нижче, ніж друга. Гирі почали рухатися без початкової швидкості. Через який час вони будуть на однаковій висоті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнаковский Илья.

Ответ:

Объяснение:

Ускорение;

a = g·Δm / (m₁ + m₂)

a = 10·(3-2)/(3+2) = 2 м/с²

S = H/2 = 2 / 2 = 1 м

t = √ (2·S/a) = √ (2·1/2) = √1 = 1 c