Терміново !!!!!!! На кінцях тонкої нитки, перекинутої через нерухомий блок, підвісили на одній

висоті дватягарці різної маси. Через 2 с після початку їх руху відстань між тягарцями становила 0,48м. Визначити масу більшого тягарця m2, якщо маса меншого m1= 0,1 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхутдинов Алмаз.

Ответ: 0,102кг

Объяснение:

Дано:

t=2c

l=0,48м

m1=0,1кг

--------------

m2-?

Уравнения движения грузов:

{m1*g-T=m1*a

{T-m2*g=m2*a

Cкладываем эти два уравнения и получим:

(m1-m2)*g=a*(m1+m2)

Движение грузов равноускоренное с начальной скоростью равной нулю. Путь грузов находим по формуле:

l=at²/2+at²/2=at²

a=l/t²=0,48/2²=0,12м/с²

m2=m1*(g+a)/(g-a)=0,1*(10+0,12)/(10-0,12)=0,102кг