Брусок масою 2 кг за допомогою пружини жорсткістю 50h на метр рівномірно тягнуть уздовж стола чому

дорівнює видовження пружини якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом становить 0.25

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Данила.

Ответ:

Видовження = 0,1 м

Объяснение:

Сила = F тер= mg*мю= 2*10*0,25= 5 Н

Видовження 5/50 = 0,1 м