Птах масою 500г летить на висоті 12 м зі швидкістю 6 M / c . Визначте потенціальну та кінетичну

енергію птаха. Чому дорівнює його повна механічна енергія Дам 50 балов тіки дайте розгорнуту відповідь тобто Дано ... формулу і розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Елизавета.

Дано:

m=500г=0,5кг

h=12м

V=6М/с

Е-?

Е(к)-?

Е(р)-?

Розв'язання

E=Eк+Ep

Ep=mgh

Eк=mV²/2

Ep=0,5кг*12м*6м/с=36Дж

Ек=0,5кг*6²м/с/2=9Дж

Е=36Дж+9Дж=45Дж