Зі швидкістю 154км год вертикально вгору вилетіла куля. Знайти висоту на якій його кінетична

енергія перевищує потенційну в 2 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

46,225 м

Объяснение: 154 км/год = 43 м/с

E(кін) = 2Е(пот)

\frac{mV^{2} }{2} = 2mgh\\h =\frac{V^{2} }{4g} \\h=\frac{43^{2} }{40} = 46,225