1) Реактивний літак, маса якого 54 т, летить зі швидкістю 300 м/с відносно Землі. Знайдіть його

кінетичну енергію. 3) Вода перебуває на висоті 15 м у баці, розміром 10Х5Х4м. Визначте потенціальну енергію води.

Ответы на вопрос

Отвечает Слайковская Дана.

Ответ:

1). Е кин= 486*10^7 Дж

3). Е пот=3*10^7 Дж

Объяснение:

1). Е кин=m(V/^2)/2=54000*9*10^4=

486*10^7 Дж

2). Е пот=р*V*g*h=1000*(10*5*4)*10*15=

3*10^7 Дж