7. Два тіла, які мають різні маси, кинули з вежі горизонтально з однакової висоти. Швидкість

першого тіла в 2 рази більша швидкості другого. Яке з тіл впаде першим? (Опором повітря знехтувати)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ладыш Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Сухость падающего тела

V1=g*t1

V2g*t2

V1/V2=2 или gt1/gt2=2

h=V1*t1/2=V2*t2/2

Определим время

t1=2h/V1

t2=2h/V2

Найдем отношение t1/t2=V2/V1=0,5

t1 меньше t2 в два раза

Тело 1 упадет в в раза быстрее