Тіло масою 500г рухається зі швидкістю 36км/год.Знайдіть імпульс цього тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Слава.

Ответ:

m = 500 г = 0,5 кг

V = 36 км/ч = 10 м/с

р - ?

р = m*V =0,5*10 = 5 кг*м/с

Объяснение: