Птах масою 500г летить на висоті 12 м зі швидкістю 6 M / c . Визначте потенціальну та кінетичну

енергію птаха. Чому дорівнює його повна механічна енергія Будьласка допоможіть дуже сильно треба​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Юра.

Дано:

m=500г=0,5кг

h=12м

v=6м/с

Знайти:

Е-?

Е=Ек+Еп

Ек=mv²/2=0,5*12²/2=36Дж

Eп=mgh=0,5*10*12=60Дж

Е=36+60=96Дж