Очень срочно! Послідовно з'єднали опори 100 і 400 Ом. Яка напруга на кожному з них, якщо загальна

напруга 400 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Эберляин Бодя.

Ответ:

Объяснение:

R1=100 Ом    R2=400 Ом    U=400 B    U1=?    U2=?

===

R=R1+R2=100+400=500 Ом

I1=I2=U/R=400/500=0.8 A

U1=I1*R1=0.8*100=80 B

U2=I2*R2=0.8*400=320 B

=============================