Обчисліть потенціальну енергію м'яча масою 400 г, який знаходиться на висоті 5 м​


Ответы на вопрос

Отвечает Шпагин Артём.

Ответ:

Объяснение:

Eп = m·g·h = 0,400·10·5 = 20 Дж