Вага вантажу, який піднімають рухомим блоком, дорівнює 5 кН. Яку силу требаприкласти, щоб підняти

вантаж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Штокибас Дробиус.

Ответ: 2,5кН

Объяснение:

Дано:

Р=5кН

------------

F-?

Подвижный блок дает выигрыш в силе в два раза:

F=P/2=5/2=2,5кн