Вага рухомого блока 1,2Н.Підвішений до нього вантаж важить 6Н.Яку силу потрібно прикласти до

вільного кінця мотузки?

Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Таня.

Ответ:

3.6 Н

Объяснение:

Дано:

P1 = 1,2 H

P2 = 6 H

Знайти:

F - ?

Розв'язання:

У тому випадку якщо використовується рухомий блок, працює виграш у два рази:

P = P1 + P2

P = 1,2 + 6 = 7,2(H)

F = P/2

[F] = H

F = 7,2/2 = 3,6(H)

В. F = 3,6 (H)