за дві хвилини електро двигун насоса виконав роботу 14,4кДж. яка силаструму протікала по проводах,

якщо напруга джерела становить 12 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобов Ярослав.

Ответ:

I=10 A

Объяснение:

A=U*I*t =>

I=A/(U*t)=14400:(12*2*60)=10 A.