ПОМОГИТЕ ЛЕГКО Яка маса алюмінієвого суцільного куба, якщо він створює тиск 7,2 кПа на стіл? 51,2

кг 512 кг 512 г 5120 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Давление:

p = ρ·g·a

Сторона куба:

a = p / (ρ·g) = 7 200 / (2700·10) ≈ 0,27 м

Объем:

V = a³ ≈ 0,019 м³

Масса:

m = ρ·V = 2 700·0,019 ≈ 51,2 кг