Потужність двигуна автомобіля 50 кВт. Визначте роботу, яку виконує двигун за час 0,5г ПОМОГИТЕ

ПЖПЖП

Ответы на вопрос

Отвечает Литовченко Дарья.

За формулою

P=A/t   =>   A=P*t

A=50*10^3*0.5*3600=90 МДж