яка довжина спіралі нагрівального елемента з питомим опором22•10 у -8 степені ом. м якщо сила

струму в ній 5а, площа поперечного перерізу матеріалу0,12 мм у каадараті, а u потужність становить 1,1 квт

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Анжелика.

Ответ:

ʟ=24 м.

Объяснение:

R=P/I²=1100/5²=44 Ом.

R=ρʟ/S =>

ʟ=R*S/ρ=(44 Ом*0,12*10⁻⁶ м²)/22*10⁻⁸ Ом*м=24 м.