Завдання 1. Підйомний кран підіймає автомобіль. Яку роботу виконує кран при рівномірному підйомі

автомобіля масою 2000 кгна висоту 12 метрів​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Артем.

Ответ:

А=F×s=20000×12=240000Дж=240Кдж

2000×10=20000кг