10. Скласти рівняння хімічних реакцій до схеми перетворень: Fe → FeCl3 Fe(OH)3 -Fe2O3 - Fe(NO3)3


Ответы на вопрос

Отвечает Григорович Максим.

2Fe+3Cl2=2FeCl3

FeCl3+3NaOH=Fe(OH)3+3NaCl

2Fe(OH)3=Fe2O3+3H2O

Fe2O3+6HNO3=2Fe(NO3)3+3H2O

Отвечает Катанаева Александра.

Ответ:

2Fe+3Cl2=2FeCl3

FeCl3+3NaOH=Fe(OH)3+3NaCl

Fe(OH)3=Fe2O3+H2O (500-700°C)

Fe2O3+6HNO3=2Fe(NO3)3+3H2O