Завдання Обчислити масу кухонної солі та води , необхідних Для приготування розчину масою 120 г із

масовою часткою солі 20 % Масові частки .

Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

масса соли = 120 × 0,2 = 24 г

масса воды = 120 - 24 = 96 г