Срочно!!! Решите полностью . Тиск газу в балоні при 300 К дорівнює 240000 Па . якими стане тиск

після збільшення температури до 400 К ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

320 кПа

Объяснение:

t1 = 300 K

p1 = 240 кПа =240000 Па

t2 = 400 K

p2 = ?

p1/t1 = p2/t2 => p2 = (p1*t2)/t1

p2 = (240000*400/300

p2 = 320000 Па = 320 кПа

Ответ: 320 кПа