90 б (пожалуста) Електричний кип’ятильник за 3хв нагріває 200г води від 25 до 90 0 С. Якою є

напруга на кип’ятильнику, якщо його опір 12 Ом? Втрат енергії не враховуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Лашкевичева Илона.

Ответ:

60.3В

Объяснение:

Q=cm(t2-t1)=4200*0.2*65°=54600Дж,

Q=I²*R*t ⇒ 54600=I²*12*180c, I²=54600/12*180=5A,

U=A/I*t=54600/5*180=60.3В