з якою швидкістю сила струму в котушці інтенсивністю 120мГн, якщо в ній виникає ЕРС самоіндукції

6В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волосевич Анна.

Ответ:

дано E=4В   Δt=120*10^-3с  ΔI=6A

L- ?

E=L*ΔI/Δt

L=E*Δt/ΔI=4*0,12/6=0,08 Гн - ответ