7. Автомобіль, потужність двигуна якого дорівнює 36,6 кВт, рухається зі швидкістю 120 км/год. Яка

маса бензину (q = 4,6-107 Дж/кг), якувитрачає на 100 км шляху, якщо ККД двигуна дорівнює 32%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калайчев Григорис.

Ответ:

m=6.8 кг

Объяснение:

A=N*t=36600*3000=100.8 МДж

t=S/V=100*120=0.833 /год=3000 c

m=100.8*10^6/4.6/10^7/0,32=6.8 кг