Корисна потужність електродвигуна, який приводить у рух токарний верстат, дорівнює 1,2 кВт. Різець

упродовж 1,5 хв знімає стружку довжиною 27 м. З якою силою діє різець?

Ответы на вопрос

Отвечает Туранов Артём.

Ответ:

4 кН

Объяснение:

Дано:

P = 1,2 кВт = 1200 Вт

t = 1,5 хв = 90 с

s = 27 м

Найти:

F -?

Решение:

А = F s

A = P t

F s = P t

F = (P t)/s

[F] = (Вт c)/м = Дж/м = Н

F = (1200 * 90)/27 = 4000 Н = 4 кН