Чому дорівнює тиск на глибині 0,8 м у гліцерині? Густина даної речовини дорівнює ρ=1260 кг/м3,

аg≈10 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхеева Маша.

Ответ:

9888 кПа

Объяснение:

P=ρ × g × h=1260*10*0,8= 9888 Па