ДАЮ 100 БАЛОВ! Прямолінійний провідник масою 2кг і довжиною 50см помістили в однорідне магнітне

поле з індукцією 10Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера. Прискорення вільного падіння взяти рівним 10м/с2. Відповідь дати в амперах у вигляді цільового числа без жодних розмірностей

Ответы на вопрос

Отвечает Кутукова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

mg=IBL

I=mg/(BL)=2*10/(10*0,5)=4 А - это ответ