ооочень сильно нужен ответ !!Прямолінійний провідник масою 2 кг і довжиною 50 см помістили в

однорідне магнітне поле з індукцією 10 Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера. Прискорення вільного падіння взяти рівним 10 м/с2. Відповідь дати в амперах у вигляді цілого числа без жодних розмірностей.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бадртдинова Снежана.

Ответ:

Объяснение:

mg=IBL

I=mg/(BL)=2*10/(10*0,5)=4 А - это ответ