Знайдіть шлях, то його проходить тіло за час 6с, як тілю увесь час рухаеться рівноприскорено з

прискорениям 1 м/с. Початкова швидкість руху тіла становить 2 м/c

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Саша.

Ответ:

s(t)=Vot+at²/2, s(6)= 2*6+1*6²/2= 30 м -ответ