Модуль напруженості електричного поля в точці, де перебуває тіло, заряд якого 20 мКл, дорівнює 10

Н/Кл. Яке значення електричної сили, що діє на тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Таня.

Ответ:

0.2 H

Объяснение:

q=0.02 Кл    E=10 Н/Кл    F=?

===

F=q*E=0.02*10=0.2 H

====================