64. Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб нагріти на плиті алюмінієву сковороду масою 500 г

від 20 до 220 °С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Силюкова Юля.

m=0,5 кг

c=920 Дж/кг*°C

∆t=t²-t¹

Q=cm∆t

Q=920*0,5*200=460*200 = 92000 Дж = 92 кДж