Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб нагріти на плиті алюмінієву сковороду масою 500г від

20 до 220градусів? Подскажите пожалуйста)))

Ответы на вопрос

Отвечает Степовой Георгий.
M=0,5 кг
c=920 Дж/кг*°C
∆t=t²-t¹

Q=cm∆t
Q=920*0,5*200=460*200 = 92000 Дж = 92 кДж