До якої гапруги зарадили кондесатор ємністю 20 мкФ якщо він отримав заряд 4мКл


Ответы на вопрос

Отвечает Ивакин Влад.

Ответ: 200 B

-------------------------

C = 20*10⁻⁶мкФ    

q = 4*10⁻³мКл

U = ?  

Решение:

U = q/C = 4*10⁻³/20*10⁻⁶ = 200 B