Шахтар у ліфті спускається у шахту. Знайти його вагу на початку і в кінці спуску, якщо маса

шахтаря рівна 90 кг, а ліфт рухається з прискоренням 2,8 м/с²​

Ответы на вопрос

Отвечает Бегисова Дильназ.

Ответ: 630Н; 882Н

Объяснение:

Вес шахтера в  начале спуска равен:

Fт=m(g-a)=90*(9,8-2,8)=630Н

Вес шахтера в конце спуска равен

Fт=mg=90*9,8=882Н