СРОЧНО! ОТДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ!!! У скільки разів зміниться сила взаємодії між двома однаковозарядженими

кульками, якщо заряд кожної кульки збільшити в 4 рази, авідстань між ними зменшити в 2 рази?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ширшов Ваня.

Ответ:

F1=k*q1*q2/r2 F2=k*(q1/2)*(q2/2)/(r/3)2=2.25*F1 Увеличится в 2,25 раза

Объяснение:

Незабудь одблогодорить