У парку ростуть 160 каштанів і акацій, що вдвічі більше ніж дубів а кленів росте втричі більше ніж

каштанів, акацій і дубів разом. У скільки разів більше росте в парку кленів ніж дубів

Ответы на вопрос

Отвечает Дзыгуль Дмитрий.

Ответ:

1)160:2=80(д.)-дубів

2)(160+80)x3=720(д.)-кленів

3)720:80=9(д.)

В: у 9 разів більше