У парку росте 50 каштанів ,кленів у 4 рази більше ніж каштанів ,а тополь у 3 рази більше ніж

кленів.Скільки разом каштанів ,кленів,і тополь росте в парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мусиралиев Батыржан.

кленов - 50*4=200

тополи - 200*3=600

50+200+600=850 деревьев

Отвечает Айтбаева Айгерим.

1)50помножити на 4=200(кленів)

2)200 ПОМНОЖИТИ НА 3=600(тополь)

3)200 +600=800

4)800+50=850

Відповідь:850 дерев росте у парку.