У парку росте 150 каштанів тополь на 30 менше,ніж каштанів,а берізок у 3 рази менше,ніж каштанів і

тополь разом.скільки росте у парку берізок?

Ответы на вопрос

Отвечает Моргенштерн Лиза.

Ответ:360дерев

Пошаговое объяснение:

1)150-30=120(д.)-тополь.

2)150+120=270(д.)-каштанів і тополь разом.

3)270:3=90(д.)-берізок.

4)150+120+90=360(д.)-всього.

Отвечает Чура Ігор.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

(150+(150-30))/3

  1. 150-30=120
  2. 150+120=270
  3. 270/3=90