У парку росте 360 каштанів , беріз - на 296 менше , а кленів - стільки , скільки каштанів и беріз

разом. скільки всього дерев росте у парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркопольський Макс.
360-296=64(д)-беріз
360+64=424(д)-кленів
64+424+360=848(д)-всьего
Ответ: 848 дерев росте у парку
Отвечает Соколова Соня.
360-296=64(берези)
=>64+360=424(клени)
Отже:
360+424+64=848(дерев)