6. Визначте модуль прискорення тіла масою 5 кг під дією двох взаємно перпендикулярних сил, модулі

яких дорівнюють 15 і 20 Н. (1 бал) сли

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Настёна.

Ответ: 5м/с²

Объяснение:

Дано:

m=5кг

F1=15Н

F2=20H

α=90°

-------------

a-?

a=R/m

R=√F1²+F2²=√15²+20²=25Н

а=25/5=5м/с²