Визначте модуль прискорення тіла масою 2 кг під дією двох взаємно перпендикулярних сил, модулі яких

дорівнуюють 3 і 4 H. Спасайте

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

F = √ (3² + 4²) = 5 Н

a = F / m = 5 / 2 = 2,5 м/с²