Вкажіть вираз для ваги тіла масою м, якщо система, в якій міститься тіло, рухається рівномірно вниз

відносно Землі

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Юра.

Ответ:Р=мg

Объяснение:P=F=ma a1=g a2=v-v0=0(бо рівномірно) a=g-0=g