До лівого плеча важеля, який перебуває в стані рівноваги, прикладено силу 48 Н, а до правого- 120

Н. Яку довжину має ліве плече, якщо довжина правого плеча дорівнює 17 см ? Масою самого важеля знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Портной Богдан.

Відповідь:

дано

F1=48Н

F2=120Н

L2=17см

-----------------------

L1-?

F1*L1=F2*L2

L1=F2*L2/F1=120*17/48=42,5см

Пояснення: