7. Скільки часу потрібно швидкому поїзду довжиною 150 м, щоб проїхати міст довжиною 850 м, якщо

швидкість поїзда дорівнює 72 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Космодемьянская Полина.

Дано:

s₁ = 150 м

s₂ = 850 м

v = 72 км/ч

----------------------

t - ?

СИ:

v = 20 м/с

Решение:

t = s / v

s = s₁ + s₂

s = 150 м + 850 м = 1000 м

t = 1000 м / 20 м/с = 50 c

Ответ: t = 50 c