задача з фізики чверть всього шляху автомобіль рухався 72 км/рік а решта шляху 15 м/с знайти

швибкість руху

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Полина.

Объяснение:

дано:

S¹ =S/4

V¹=72km/ч

S²=3*S / 4

V²=15 m/c

______________

Vcp-?

розвь'язання

весь шлях дорівнює S

час на першій чверті шляху:

t¹=S¹ / V¹ = S / (72*4)= S / 288 ч

час на решті шляху:

t²=S² / V² = 3*S / (15*4) = 3*S / 60 = S / 20 ч

загальний час:

t= t¹ + t² = S /288 + S / 20 = S*(1/288+1/20)=S*77/1440 ч

Середня швидкість:

Vcp = S/t =1440*S /(77*S) =1440/77≈ 19 км/ч